Dobrodosao na Need For Speed Srbiju molim te da se registrujes Milovanović ponovo Zvezdin 727277

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosao na Need For Speed Srbiju molim te da se registrujes Milovanović ponovo Zvezdin 727277
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Milovanović ponovo Zvezdin

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Milovanović ponovo Zvezdin Empty Milovanović ponovo Zvezdin Juli 15th 2010, 8:39 pm

Zidane

Zidane
Zizou
Zizou

Dejan Milovanović je u četvrtak ozvaničio povratak u Crvenu zvezdu. On će narednu sezonu provesti u crveno-belom dresu kao pozajmljen igrač francuskog Lansa.

Milovanović ponovo Zvezdin Milovanovic18087020100715110709
Milovanovic ponovo u svom klubu

Posle svakodnevnih informacija prethodnih dana po sistemu toplo-hladno, u vezi povratka Dejana Milovanovića u Crvenu zvezdu, današnji epilog obradovao je navijače crveno-belih.

Nekadašnji kapiten je od danas i zvanično ponovo član Crvene zvezde, doduše kao pozajmljen igrač francuskog Lansa u narednih godinu dana.


On se pojavio u klupskim prostorijama u društvu sportskog direktora Lansa Danijela Leklera, a posle potpisivanja ugovora o jednogodišnjoj pozajmici, 26-godišnji fudbaler je otputovao u Sloveniju, gde će se priključiti saigračima na pripremama za novu sezonu.

''Mislim da sam napravio pravi potez. Uveren sam da ću uz dobar rad i pravu zvezdašku atmosferu moći da napredujem i igrati u kontinuitetu sledećih godinu dana. To mi je najvažnije, ali i da novom mladom i sposobnom rukovodstvu Zvezde pomognem da klub dovede tamo gde mu je mesto'', izjavio je Milovanović.

On naglašava da spreman dolazi na pripreme, kao i da je sposoban da odmah konkuriše za prvih jedanaest.

''Sve igrače znam. Neke lično, neke sa TV-a, u svakom slučaju pratio sam Zvezdine mečeve dok sam igrao u Lansu. Sada je na Koromanu, Đorđeviću, Tošiću i meni da mlađe igrače dovedemo do uspeha'', poručio je Milovanović.

https://nfs-serbia.darkbb.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
    Forum dizajniran i kodiran od strane Zidane.Sva prava zadrzana NFS-Serbia.Hosted on Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions